O firmie

67253603_350561092504316_6496892386076000256_n-obtamdlxmb1wuowo32fl83ykxsjgln0smq4povbkhc.png

Biuro Księgowe Helios świadczy usługi dla małych i średnich firm o różnych formach prawnych, a także zróżnicowanych profilach działalności już od 2010 roku!

Świadczymy również usługi dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. Księgowość w naszym Biurze prowadzona jest w oparciu o obowiązujące wymogi Ministerstwa Finansów, a także w oparciu o obowiązujące przepisy prawne.

Zapewniamy dyskrecję i całkowite bezpieczeństwo otrzymanych informacji.

Aby zapewnić naszym Klientom optymalne rozwiązania w ich działalności ciągle podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe, uczestniczymy w szkoleniach oraz monitorujemy literaturę specjalistyczną.

Za cel stawiamy sobie profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo – podatkową naszych Klientów. Rzetelność naszych usług potwierdza licencja Ministra Finansów na świadczenie usług księgowych.

Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość świadczonych usług. Posiadamy ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności zawarte z firmą Compensa.

laptop-3196481_1920.jpg

Dzięki współpracy z biurem Helios nasi Klienci zyskują:

Minimalizację kosztów

Oszczędność czasu

Dotrzymanie terminów

Doceniają nas Klienci

Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny zostaliśmy nominowani do nagrody Orłów Rachunkowości i po raz drugi zdobyliśmy 1 miejsce w Radzyminie!

 Jak możemy przeczytać, program Orły Rachunkowości został stworzony, aby spośród istniejących na rynku firm wyróżnić te najlepsze. Liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich Klientów. Dziękujemy za każdą opinię, którą zostawiacie, to dzięki nim możemy zostać zakwalifikowani a także dostać wyróżnienie.

Orły Rachunkowości to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów. Do grona Orłów mogą przystąpić tylko firmy o najwyższych ocenach.

Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie!